wstyle.gif

O nás

Společnost vznikla přetvořením sdružení fyzických osob W Style. Toto sdružení vzniklo jako společný projekt dvou subjektů v září roku 1995. Od roku 2001 jsme zapsali společnost Wstyle interiéry s.r.o. do obchodního rejstříku jako právnickou osobu s jediným majitelem.

Nyní jsme otevřeli novou vzorkovnu, s kancelářským a rustikálním nábytkem a židlemi. Odstěhovali jsme se z budovy Jihočeské univerzity Tábor do vlastních prostor v Sezimově Ústí 2.

Předmětem činnosti naší firmy je nadále kompletní vybavení interiéru. Vybavujeme kanceláře, banky, hotely nebo penziony, navrhneme a dodáváme interiéry do pečovatelských domů, škol (školní a dílenský nábytek), školících středisek, tělocvičen, lékařských ordinací, vyrábíme atyp. interiéry zejména pro lázně, hotely a penziony, autosalony, obchodní centra, lékárny, vstupní haly a další společenské prostory.

V roli subdodavatele spolupracujeme se stavebními firmami při zajišťování kompletních dodávek občansko - administrativních staveb.

Reference nad (0,9 mil.)

Ma-donna s.r.o./Tábor, Město Písek, Hochtief a.s./Sezimovo Ústí, G centrum /Tábor, Město Tábor, Aston a.s/Praha a Tábor, VSB a.s./řed.Praha, Comett plus s.r.o/Tábor, Škoda Plzeň a.s., ubytovna Vltava /Praha, Vialit Soběslav, SPŠS /Tábor,Min.obch.a prům/Praha, Elk a,s., Windowstar s.r.o./Planá n/luž., Greiner Purtec /Tábor, Goma s.r.o, a další…

Showroom

Vzorkovna i sídlo firmy : Wstyle interiéry s.r.o., Chrpová 1187, 39102 Sezimovo Ústí 2, IČO: 26031493

Pondělí až pátek 9.00 - 17.00hodin, po telef.objednání kdykoli. Telefon: 602 757 755 DIČO: 26031493

« zpět | nahoru | tisk